top of page

Tokai

Tai japoniška kokybė. Akinių lęšius gaminanti kompanija, įkurta 1939 metais ir perduodama iš kartos į kartą. Tokai – trečia pagal dydį, ISO sertifikuota akinių lęšių gamybos kompanija Japonijoje, eksportuojanti savo produkciją į Europą, Aziją ir Jungtines Amerikos Valstijas. Kaskart, norėdama sukurti vis aukštesnės kokybės produktus, kompanija aktyviai apjungia inovatyvumą ir mokslinius tyrimus neurologijoje, taip siekiant, jog akinių lęšis būtų ne tik patogus naudoti kasdienybėje, bet ir sveikas akims.

Tokai gali didžiuotis patentuotu, itin skaidriu, ploniausiu pasaulyje individualiai gaminamu akinių lęšiu, su integruota apsauga nuo UV ir kenksmingos mėlynos šviesos. Aukštos kokybės akinių lęšis yra iki 52% plonesnis, nei įprastas plastikinis CR39. Patentuotos medžiagos LUTINA dėka toks akinių lęšis saugo liuteiną mūsų akyse. Tai privalumas išmanių technologijų laikais, kuomet kenksmingos mėlynos šviesos spektro žala prilyginama UV spinduliuotės žalai.

BOD lenses

Tiems, kas ieško lietuviškos produkto. Tai bendrovė, priklausanti vienai seniausių Lietuvoje aukštųjų technologijų gamybos kompanijų grupei BOD GROUP.

 

2014 metais įkurtą akinių lęšių gamybos bendrovė, pasinaudodama BOD GROUP inžinerine patirtimi, startavo atidarydama progresinių lęšių gamybos laboratoriją. Ši laboratorija iš karto tapo viena didžiausių ir moderniausių Europoje. Čia instaliuota Vokietijos kompanijos „Schneider GmbH & Co“ individualizuotų progresinių akinių lęšių gamybos linija MODULO LINE, kuri įkūnija viziją gaminti aukščiausios kokybės progresinius lęšius, maksimaliai adaptuotus vartotojo poreikiams.

Bod Lenses laboratorijoje gaminami ne tik multifokaliniai, bet ir vieno bei dviejų židinių (bifokaliniai) akinių lęšiai. Lęšiai gaminami pasitelkiant pilnai automatizuotą ir skaitmenizuotą gamybos procesą, kurio eigą nuo pradžios iki galutinio produkto pagaminimo prižiūri unikali, dirbtinio intelekto komponentus naudojanti, LMS MODULO IT sistema.

bottom of page