top of page

Binova

Lęšiai, užtikrinantys maksimalų nešiojimo komfortą, orientuoti į jautrių klientų poreikius. Sukurti taip, kad būtų saugūs nešiotojo akims, ploni ir pralaidūs deguoniui.

Vienadieniai Binova lęšiai nustebins savo plonumu ir komforto pojūčiu – pamiršite, kad jie akyse.

Mėnesiniai Binova – lęšiai skirti mėnesiui. Čia išgautas geriausias deguonies pralaidumo ir vandens kiekio santykis. Sukurti tiems, kam sunkiau įsidėti vienadienius lęšius ir norintiems aukštos kokybės mėnesinių kontaktinių lęšių už draugišką kainą.

Acuvue Oasys

Ne vienerius metus Lietuvos rinkoje esantys kontaktiniai lęšiai. Acuvue lęšiai turi UV filtrą, padedantį apsaugoti nuo kenksmingų spindulių patekimo į rageną. 

 

Vienadieniai kontaktiniai lęšiai 1-Day Acuvue® Oasys turi HydraluxTM  technologiją, kurios dėka palaikoma drėgmė tiek viduje, tiek išorėje. Tai minkšti ir ploni kontaktiniai lęšiai, kurie prisitaiko prie ragenos ir yra beveik nejaučiami. Dėl melsvo atspalvio ir atvirkštinės pusės indikatoriaus, juos lengva įsidėti nesupainiojus geros pusės su blogąja.

 

Dviejų savaičių Acuvue® Oasys – tai silikono-hidrogelio kontaktiniai lęšiai, pagaminti derinant aukštą deguonies pralaidumą ir akių komfortą. HYDRACLEAR® Plus technologija užtikrina drėkinimą ir visą dieną saugo akis nuo sausumo pojūčio. Turi UV filtrą ir atvirkštinės pusės indikatorių. Melsvos spalvos, kad lengviau būtų pastebimi pakuotėje ir lęšių dėkle.

01.

Kontaktinius lęšius lieskite tik švariomis rankomis. Rekomenduojama rankas sausinti popieriniu rankšluosčiu.

02.

Lęšius iš pakuotės imame piršto pagalvėle arba tam skirtu pincetu – jokiais būdas to nedarome nagais. Taip galima netyčia užkabinti lęšį, o įdėjus į akį, jausite dirginimą. Tokiu atveju nereikėtų kentėti – geriau išimti ir išmesti lęšį, negu laukti kol, atrodytų menkas dirginimas, peraugs į rimtą uždegimą.

03.

Kontaktinius lęšius nešiokite tiek, kiek nurodė gamintojas. Jeigu lęšis skirtas mėnesiui, pradėkite skaičiuoti nuo pakuotės atplėšimo dienos, nesvarbu, kiek kartų per tą mėnesį įsidėjote lęšius.

04.

Lęšių ar jų dėklo negalima skalauti vandeniu. Akims drėkinti skirti drėkinantys lašai, o kontaktinių lęšių dėklą plauti reikia lęšių priežiūrai skirtu dezinfekuojančiu tirpalu.

05.

Esant labai sausoms akims, kontaktinių lęšių nešioti nerekomenduojama. Lęšis akyje visuomet juda, tai reiškia, kad sausoje akyje esantis kontaktinis lęšis ją trina. Todėl labai svarbu akis nuolat drėkinti, kad lęšis, judėdamas akyje, lengvai slystų, netrindamas jos.

06.

Saugokite kontaktinius lęšius nuo tiesioginių saulės spindulių bei reguliariai keiskite kontaktinių lęšių dėklą nauju.

07.

Kad ir kokius gerus tirpalus kontaktinių lęšių priežiūrai naudosite, atminkite, jog mechaninis lęšio valymas taip pat labai svarbus.

08.

Taisyklė makiažo mylėtojams – pirma lęšiai, tada makiažas. Pirma įsidedame lęšius, tuomet dažomės, taip pat – pirma išsiimame lęšius, tada valome makiažą.

Kontaktinių lęšių priežiūra

bottom of page