top of page

Privatumo politika

UAB Opti’koriai (toliau – Duomenų valdytojas) šia privatumo politika (toliau – Privatumo politika) nustato asmens duomenų tvarkymo sąlygas naudojantis Duomenų valdytojo valdoma interneto svetaine. Privatumo politikos nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą jums norint pasiekti mūsų teikiamą turinį ir/ar paslaugą, nepaisant to, kokį įrenginį (kompiuterį, mobilųjį telefoną, planšetę, televizorių ar kt.) naudojate.

 

Duomenų valdytojo rekvizitai: 

Duomenų valdytojas: UAB Opti’koriai

Įmonės kodas: 305697307;

Buveinės adresas: Vytauto Pociūno g. 8, LT-06264 Vilnius

El. paštas: info@optikoriai.lt

 

Labai svarbu, kad atidžiai perskaitytumėte Privatumo politiką, nes kiekvieną kartą lankydami Duomenų valdytojui priklausančią interneto svetainę, sutinkate su sąlygomis, aprašytomis šioje Privatumo politikoje. Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, prašome nesilankyti mūsų svetainėje, nesinaudoti mūsų turiniu ir/ar paslaugomis.

Patvirtiname, kad Duomenų valdytojo svetainės lankytojų duomenys bus renkami laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų. Taikomos visos protingos techninės ir administracinės priemonės tam, kad mūsų surinkti duomenys apie svetainės lankytojus būtų apsaugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ar pakeitimų.

 

Asmenys, kurie yra jaunesni negu 16 metų, negali teikti jokių asmens duomenų per mūsų svetainę. Jei esate asmuo, kuris yra jaunesnis negu 16 metų, prieš pateikdami asmeninę informaciją, turite gauti savo tėvų arba kitų teisėtų globėjų sutikimą.

 

Taisyklėse vartojamos sąvokos suprantamos taip, kaip jos yra apibrėžtos Bendrajame duomenų apsaugos reglamente Nr. 2016/679.

 

1. Kokią informaciją apie jus renkame?

Saugome kontaktinės formos užklausos duomenis: vardą, el. paštą, telefoną, žinutės tekstą.

 

2. Kaip naudojame jūsų informaciją?

Vardas, el. paštas, telefonas ir žinutės tekstas – reikalingi atlikti kliento registraciją paslaugoms.

 

3. Kam atskleidžiame jūsų informaciją?

Jokiems trečiosioms šalims vartotojų informacija nėra perduodama.

 

4. Ką darome, kad apsaugotume jūsų informaciją?

Asmens duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Įdiegėme fizines ir technines priemones, kad apsaugotume visą informaciją, kurią renkame mūsų paslaugų teikimo tikslais. Primename, kad, nors ir imamės tinkamų veiksmų jūsų informacijai apsaugoti, nė viena svetainė, internetu atliekama operacija, kompiuterių sistema ar belaidis ryšys nėra visiškai saugūs.

 

5. Ar yra naudojami slapukai (angl. cookies)?

5.1. Sisteminiai tinklalapio slapukai – skirti tinklalapio efektyvesniam darbui, jie nerenka asmeninės lankytojo informacijos.

5.2. Google analytics slapukai – skirti lankytojų analizei. Google analytics nesaugo IP adreso, bet naudoja slapukus ir naršymo informaciją.

 

Jei dėl šioje Privatumo politikoje pateiktos informacijos jums iškiltų klausimų, maloniai prašome kreiptis bet kuriuo jums patogiu būdu:

Įteikiant tiesiogiai adresu: UAB „Opti‘koriai“, Vytauto Pociūno g. 8, LT-06264 Vilnius;

Paštu: UAB Opti‘koriai, Vytauto Pociūno g. 8, LT-06264 Vilnius;

El. paštu: info@optikoriai.lt.

bottom of page